Wszystkie aktualizacje do stałych i ruchomych fotoradarów, każdego dnia, dla wszystkich urządzeń GPS.

Ostatnia aktualizacja: 20.07.2024

Teraz uaktualnić mój pomysł

Pobierz najnowsza dostępna aktualizacja. Najbardziej kompletnej bazy danych o prędkości aparatu dostępne w Internecie. Otrzymasz inmediately link zawierający pliki niezbędne do aktualizacji urządzenia. Nie trzeba robić inne konwersje formatu. 100% Prawne


MyGuide 4200 ( Software MyGuide 6.1 )

W celu aktualizacji urządzenia GPS: MyGuide 4200 ( Software MyGuide 6.1 ) Najnowsza aktualizacja wykonaj kolejne instrukcje.

Po pierwsze Pamiętaj, że masz plik aktualizacji do MyGuide 4200 ( Software MyGuide 6.1 ) urządzenie, pobrać ze SpeedcamUpdates.com.

Jeśli nadal nie mam, możesz go teraz wypełniając formularz, które widzisz na tej stronie.

  1. Wyodrębnienia plików z pakietu SpeedcamUpdates zip. Jeśli po pobraniu pliku nie jest plik ZIP oznacza, że plik jest już rozpakowane i można przejść do następnego kroku tej instrukcji instalacji.
  2. MyGuide 4200 ( Software MyGuide 6.1 ) Podłączyć urządzenie do komputera za pomocą kabla USB i wybierz połączenie partnerstwa gości przez Microsoft ActiveSync. Skopiuj rozpakowany plik do prędkości cameras.txt MyGuide w folderze "Moje Flash Disk / MyGuide / POI / camera prędkości".
  3. MyGuide 4200 ( Software MyGuide 6.1 ) Odłączyć urządzenie od komputera i uruchomić system nawigacji. Przejdź do menu Ustawienia / Ogólne / Speed Warning Opcje / Włącz Fotoradary i aktywować wpisów.


 

KOMENTARZE KLIENTóW

Alberto Monti - 2024-07-19

Dziękuję. Dobry serwis.

Miriam Pagano - 2024-07-18

Niesamowite panelu sterowania, aby zarządzać baz danych i subskrypcje

Camilla Serra - 2024-07-16

Pozdrowienia, chciałem tylko osobiście dziękuję za wynagrodzeniem, które miały w moje zamówienie