Wszystkie aktualizacje do stałych i ruchomych fotoradarów, każdego dnia, dla wszystkich urządzeń GPS.

Ostatnia aktualizacja: 19.07.2024

Teraz uaktualnić mój pomysł

Pobierz najnowsza dostępna aktualizacja. Najbardziej kompletnej bazy danych o prędkości aparatu dostępne w Internecie. Otrzymasz inmediately link zawierający pliki niezbędne do aktualizacji urządzenia. Nie trzeba robić inne konwersje formatu. 100% Prawne


ALK CoPilot Live 7

W celu aktualizacji urządzenia GPS: ALK CoPilot Live 7 Najnowsza aktualizacja wykonaj kolejne instrukcje.

Po pierwsze Pamiętaj, że masz plik aktualizacji do ALK CoPilot Live 7 urządzenie, pobrać ze SpeedcamUpdates.com.

Jeśli nadal nie mam, możesz go teraz wypełniając formularz, które widzisz na tej stronie.

  1. Wyodrębnienia plików z pakietu SpeedcamUpdates zip. Jeśli po pobraniu pliku nie jest plik ZIP oznacza, że plik jest już rozpakowane i można przejść do następnego kroku tej instrukcji instalacji.
  2. Drugi pilot uruchomić aplikacji i kliknąć w Menu -> "Zarządzaj własne cele podróży".
  3. W celu uniknięcia utrzymywania w pamięci dublowanie informacji, musisz usunąć wszystkie wpisy z wyjątkiem ostatniego. W ten sposób kategorii nie zostaną usunięte. Powtórzyć procedurę usuwania i zamykania na każdej pozycji, aż pozostanie tylko jeden.
  4. Teraz przejdź do Menu -> Import własne cele podróży ".
  5. Teraz wybierz przecinek jako separator i kliknij "Dalej". Ustalenie zakresu informacji Lontigude, Latitude i nazwisko. Kliknij "Finish" i gotowe.
  6. Wszystkich informacji dodał, kliknij przycisk "File / Data Download". Umieścić pliki bezpośrednio w telefonie komórkowym, jeśli jest on podłączony do komputera, lub też można skopiować informacje na karcie pamięci.
  7. Proszę wybrać region pokryty informacji fotoradarów, a następnie "Finish". Kliknij przycisk "Download", potem "Finish" dwa razy. Wreszcie, że trzeba włączyć w kategorii "Podróże i Transportu i Radar Pułapki" i to wszystko.


 

KOMENTARZE KLIENTóW

Michele Barone - 2024-07-18

Świetne! Prowadził go tak bardzo. Dziękuję

Giulia Fabbri - 2024-07-18

Mam zamiar złożyć zamówienie trzeci z usługą

Chiara Rizzi - 2024-07-18

Mój samochód GPS został zatrzymany w 50%, ale nie logowania do panelu sterowania i dostosowane i moje własne bazy danych, który rozwiązał problem. Dzięki za wsparcie.