Wszystkie aktualizacje do stałych i ruchomych fotoradarów, każdego dnia, dla wszystkich urządzeń GPS.

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2023

Wybierz producenta i model urządzenia GPS

i pobrać najnowsze uaktualnienie dostępne. Najbardziej kompletnej bazy danych o prędkości aparatu dostępne w Internecie. Otrzymasz inmediately link zawierający pliki niezbędne do aktualizacji urządzenia. Nie trzeba robić inne konwersje formatu. 100% Prawne

Obsługa formularz kontaktowy

Ten formularz jest przeznaczony tylko dla klientów.

Drogi kliencie, nie jesteśmy oficjalną usługą żadnej marki. Z tego powodu instrukcje instalacji, które można znaleźć w tej witrynie sieci Web, są częścią oryginalnych instrukcji instalacji producenta.

Nie aktualizujemy tej instrukcji instalacji, jeśli jakiekolwiek urządzenie otrzymało nową aktualizację oprogramowania układowego. Twoim obowiązkiem jest więc szukać nowych zmian w procedurze instalacji.

Poruszamy kilka tematów. Nie będzie odpowiedzi na każde zapytanie niezwiązane z sugerowanymi tematami.

Jeśli zapytanie jest związane z błędem instalacji, musisz dołączyć dwa łącza do zrzutów ekranu. Pierwszy zrzut ekranu musi zawierać wersję informacyjną urządzenia GPS. Zazwyczaj znajdziesz go w opcjach menu urządzenia. Drugi zrzut ekranu musi być sam błąd, który widziałeś podczas instalacji.

Ze względów bezpieczeństwa nie hostujemy obrazów na naszym serwerze, więc prosimy o przesyłanie obrazów na bezpłatny serwer obrazów, taki jak https://imgur.com/upload i dodawanie linków do obrazów do tekstu zapytania.
Bez tych zdjęć nie będziemy w stanie odpowiedzieć.