Wszystkie aktualizacje do stałych i ruchomych fotoradarów, każdego dnia, dla wszystkich urządzeń GPS.

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2021

Teraz uaktualnić mój pomysł

Pobierz najnowsza dostępna aktualizacja. Najbardziej kompletnej bazy danych o prędkości aparatu dostępne w Internecie. Otrzymasz inmediately link zawierający pliki niezbędne do aktualizacji urządzenia. Nie trzeba robić inne konwersje formatu. 100% Prawne


Toyota RAV4 ESX VN710

W celu aktualizacji urządzenia GPS: Toyota RAV4 ESX VN710 Najnowsza aktualizacja wykonaj kolejne instrukcje.

Po pierwsze Pamiętaj, że masz plik aktualizacji do Toyota RAV4 ESX VN710 urządzenie, pobrać ze SpeedcamUpdates.com.

Jeśli nadal nie mam, możesz go teraz wypełniając formularz, które widzisz na tej stronie.

  1. Wyodrębnienia plików z pakietu SpeedcamUpdates zip. Jeśli po pobraniu pliku nie jest plik ZIP oznacza, że plik jest już rozpakowane i można przejść do następnego kroku tej instrukcji instalacji.
  2. Aby ukończyć instalację, należy wybrać metodę instalacji, zależnie od możliwości urządzenia (*). Jeśli Twoje urządzenie obsługuje połączenie usb, należy podłączyć go do komputera. Gdy Twoje urządzenie zostanie wykryte przez komputer, poszukaj nowego dysku, folderu zawierającego informacje chcemy zaktualizować. Zwykle jest on zawarty w ".../CONTENT/speed cameram". Jeśli urządzenie używa karty pamięci SD, rozpakuj go i podłącz go do komputera, aby mieć dostęp do folderów. Poszukaj folderu ".../CONTENT/speed camera". Usunąć wszelkie wcześniej plików zawartych w folderze ".../CONTENT/speed camera". (plik txt, spud plik, plik spb) Skopiuj rozpakowane pliki do tego folderu (zwykle powinien być plik txt). Następnie ponownie uruchom urządzenie GPS. Pliki spb i nowe spud zostanie utworzony przez urządzenie. Instalacja została zakończona.


 

KOMENTARZE KLIENTóW

Alex Bianchi - 2021-11-27

Usługa tylko dla mojego samochodu GPS urządzenia.

Alessia Palumbo - 2021-11-27

Po prostu odnowione go!!!

Giulio Bellini - 2021-11-26

Niesamowite panelu sterowania, aby zarządzać baz danych i subskrypcje