Wszystkie aktualizacje do stałych i ruchomych fotoradarów, każdego dnia, dla wszystkich urządzeń GPS.

Ostatnia aktualizacja: 22.10.2021

Teraz uaktualnić mój pomysł

Pobierz najnowsza dostępna aktualizacja. Najbardziej kompletnej bazy danych o prędkości aparatu dostępne w Internecie. Otrzymasz inmediately link zawierający pliki niezbędne do aktualizacji urządzenia. Nie trzeba robić inne konwersje formatu. 100% Prawne


Blaupunkt Philadelphia 835

W celu aktualizacji urządzenia GPS: Blaupunkt Philadelphia 835 Najnowsza aktualizacja wykonaj kolejne instrukcje.

Po pierwsze Pamiętaj, że masz plik aktualizacji do Blaupunkt Philadelphia 835 urządzenie, pobrać ze SpeedcamUpdates.com.

Jeśli nadal nie mam, możesz go teraz wypełniając formularz, które widzisz na tej stronie.

  1. Wyodrębnienia plików z pakietu SpeedcamUpdates zip. Jeśli po pobraniu pliku nie jest plik ZIP oznacza, że plik jest już rozpakowane i można przejść do następnego kroku tej instrukcji instalacji.
  2. Podłącz urządzenie gps Blaupunkt Philadelphia 835 do komputera. Włącz urządzenie gps Blaupunkt Philadelphia 835. Wydaje się, jak dysk flash do komputera.
  3. Przejdź do katalogu ".../content/speed aparatu" i Usuń wszystkie pliki do katalogu kamery prędkości. Skopiuj i wklej plik SpeedCamText.txt do katalogu kamery prędkości.
  4. Odłącz urządzenie gps Blaupunkt Philadelphia 835 z komputera. Zrestartuj urządzenie gps. Blaupunkt Philadelphia 835 (Użyj klawisza RESET). Uruchomienia oprogramowania nawigacyjnego. Informacje o fotoradarach zostaną załadowane do urządzenia gps Blaupunkt Philadelphia 835.
  5. Wyjść na zewnątrz z urządzenia gps Blaupunkt Philadelphia 835. Włącz urządzenie gps Blaupunkt Philadelphia 835 i dostać sygnał GPS. Teraz będziesz mógł aktywować fotoradarach.


 

KOMENTARZE KLIENTóW

Fabio Caruso - 2021-10-22

Wszystko ok!. Kiedyś panelu sterowania klienta do pobierania mojej ostatniej aktualizacji.

Alice Vitale - 2021-10-21

Wielką aktualizację dla mojego urządzenia samochodu

Claudia Longo - 2021-10-21

Okrzyki. Szybkie i łatwe. Powtórzę jeszcze raz, kiedy moja subskrypcja wygaśnie.