Wszystkie aktualizacje do stałych i ruchomych fotoradarów, każdego dnia, dla wszystkich urządzeń GPS.

Ostatnia aktualizacja: 30.05.2024

Teraz uaktualnić mój pomysł

Pobierz najnowsza dostępna aktualizacja. Najbardziej kompletnej bazy danych o prędkości aparatu dostępne w Internecie. Otrzymasz inmediately link zawierający pliki niezbędne do aktualizacji urządzenia. Nie trzeba robić inne konwersje formatu. 100% Prawne


ViaMichelin Navigation ab 2.5.x

W celu aktualizacji urządzenia GPS: ViaMichelin Navigation ab 2.5.x Najnowsza aktualizacja wykonaj kolejne instrukcje.

Po pierwsze Pamiętaj, że masz plik aktualizacji do ViaMichelin Navigation ab 2.5.x urządzenie, pobrać ze SpeedcamUpdates.com.

Jeśli nadal nie mam, możesz go teraz wypełniając formularz, które widzisz na tej stronie.

  1. Wyodrębnienia plików z pakietu SpeedcamUpdates zip. Jeśli po pobraniu pliku nie jest plik ZIP oznacza, że plik jest już rozpakowane i można przejść do następnego kroku tej instrukcji instalacji.
  2. Start Content Manager. Kliknij w kategorii określonej jako "My" ViaMichelin. Następnie kliknij na "Utwórz folder". Kliknij przycisk "Moje POI" kategorię i nazwę folderu "fotoradarów". [...] Kliknij, aby wybrać plik *. asc. Wybierz również ikony. Kliknij przycisk "OK". Powtórzyć ostatnią kroki dla każdego pliku fotoradarów. Start synchronizacji transferu fotoradarów do ViaMichelin Navigation ab 2.5.x urządzenia. Po zaimportowaniu plików na ViaMichelin Navigation ab 2.5.x urządzenia można skonfigurować wyświetlacz i POI_ wpisu.


 

KOMENTARZE KLIENTóW

Filippo Guerra - 2024-05-29

Okrzyki. Szybkie i łatwe. Powtórzę jeszcze raz, kiedy moja subskrypcja wygaśnie.

Margherita De Rosa - 2024-05-26

Bardzo zaktualizowane informacje.

Caterina Rizzi - 2024-05-26

Wielką aktualizację dla mojego urządzenia samochodu