Wszystkie aktualizacje do stałych i ruchomych fotoradarów, każdego dnia, dla wszystkich urządzeń GPS.

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2023

Teraz uaktualnić mój pomysł

Pobierz najnowsza dostępna aktualizacja. Najbardziej kompletnej bazy danych o prędkości aparatu dostępne w Internecie. Otrzymasz inmediately link zawierający pliki niezbędne do aktualizacji urządzenia. Nie trzeba robić inne konwersje formatu. 100% Prawne


ViaMichelin Navigation X-930

W celu aktualizacji urządzenia GPS: ViaMichelin Navigation X-930 Najnowsza aktualizacja wykonaj kolejne instrukcje.

Po pierwsze Pamiętaj, że masz plik aktualizacji do ViaMichelin Navigation X-930 urządzenie, pobrać ze SpeedcamUpdates.com.

Jeśli nadal nie mam, możesz go teraz wypełniając formularz, które widzisz na tej stronie.

  1. Wyodrębnienia plików z pakietu SpeedcamUpdates zip. Jeśli po pobraniu pliku nie jest plik ZIP oznacza, że plik jest już rozpakowane i można przejść do następnego kroku tej instrukcji instalacji.
  2. Start Content Manager. Kliknij w kategorii określonej jako "My" ViaMichelin. Następnie kliknij na "Utwórz folder". Kliknij przycisk "Moje POI" kategorię i nazwę folderu "fotoradarów". [...] Kliknij, aby wybrać plik *. asc. Wybierz również ikony. Kliknij przycisk "OK". Powtórzyć ostatnią kroki dla każdego pliku fotoradarów. Start synchronizacji transferu fotoradarów do ViaMichelin Navigation X-930 urządzenia. Po zaimportowaniu plików na ViaMichelin Navigation X-930 urządzenia można skonfigurować wyświetlacz i POI_ wpisu.


 

KOMENTARZE KLIENTóW

Riccardo Gentile - 2023-09-30

Tanie usługi.

Elisabetta Ricci - 2023-09-29

Wielką aktualizację dla mojego urządzenia samochodu

Jessica Lombardi - 2023-09-28

Mam zamiar go używać dużo.