Po zakupu, masz wybór, aby uaktualnić ostatnich zakupu i przekształcić go w roczny abonament, w ciągu pierwszych siedmiu dni po dokonaniu zakupu. Po zakupie po raz pierwszy, otrzymasz login i hasło, aby uzyskać dostęp do Twojej osoby prywatnej strefy. Będziesz mógł pobrać aktualizacje i odnowić swoje zakupy. Jeśli masz wszelki kod promocji, będzie można go używać w Twojej prywatnej strefy klienta

Wybierz producenta i model urządzenia GPS

i pobrać najnowsze uaktualnienie dostępne. Najbardziej kompletnej bazy danych o prędkości aparatu dostępne w Internecie. Otrzymasz inmediately link zawierający pliki niezbędne do aktualizacji urządzenia. Nie trzeba robić inne konwersje formatu. 100% Prawne  


Wybierz swój język
  Polski   Wybierz swój język

W celu aktualizacji urządzenia GPS: TomTom VIA Live 120 Europe najnowsze bazy fotoradarów, wykonaj następne instrukcje.

Po pierwsze, upewnij się, że masz odpowiedni plik dla fotoradarów TomTom VIA Live 120 Europe urządzenie, pobrać ze SpeedcamUpdates.com.

Jeśli jeszcze nie masz, możesz się teraz wypełnienie formularza widać po lewej stronie strony.

  1. Wyodrębnienia plików z pakietu SpeedcamUpdates zip. Jeśli po pobraniu pliku nie jest plik ZIP oznacza, że plik jest już rozpakowane i można przejść do następnego kroku tej instrukcji instalacji.
  2. Kiedy rozpakować plik ZIP znajdziecie dwa pliki, Speedcams.bmp i Speedcams.ov2
  3. Połącz urządzenie TomTom (z firmware 10.110 lub więcej) do komputera, a następnie uruchomić MójTomTom (od wersji 3.0.1.221 lub nowszej) ze skrótu na pasku zadań (prawy dolny róg). Wybierz "Dodaj zawartość społeczności".
  4. Okno MójTomTom pojawi się w przeglądarce. Przeglądaj dwa pliki, Speedcams.ov2 i Speedcams.bmp a następnie kliknij Install.
  5. Pliki są już skopiowane do urządzenia TomTom VIA Live 120 Europe. Teraz musisz aktywować ciekawostki zainstalowany.
  6. W menu TomTom, musisz wyłączyć w Główna / Usługi / Speedcams ostrzeżenia (jeżeli usługi Live są aktywne).
  7. W menu TomTom musisz poruszać się, Główny => Ustawienia => Ustawienia POI / warn przy zbliżaniu się do Point Of Interes. Następnie wybierz fotoradarów bazy danych. Wybierz odległości i dźwięk dla ostrzeżenia.
  8. Nie zalecamy, aby włączyć opcję: "Ostrzegaj tylko, gdy UM jest na trasie".
Otrzymywać aktualizacji bazy fotoradarów
Instrukcja jak zaktualizować urządzenie
Potrzebujesz pomocy? Poproś o wszelkich związanych z nimi kwestii. Usługi, 100% prawne
Spójrz na nasze najnowsze wpisy bazy fotoradarów