Wszystkie aktualizacje do stałych i ruchomych fotoradarów, każdego dnia, dla wszystkich urządzeń GPS.

Ostatnia aktualizacja: 08.08.2022

Teraz uaktualnić mój pomysł

Pobierz najnowsza dostępna aktualizacja. Najbardziej kompletnej bazy danych o prędkości aparatu dostępne w Internecie. Otrzymasz inmediately link zawierający pliki niezbędne do aktualizacji urządzenia. Nie trzeba robić inne konwersje formatu. 100% Prawne


GTop Speed Camera Advisor SC-200

W celu aktualizacji urządzenia GPS: GTop Speed Camera Advisor SC-200 Najnowsza aktualizacja wykonaj kolejne instrukcje.

Po pierwsze Pamiętaj, że masz plik aktualizacji do GTop Speed Camera Advisor SC-200 urządzenie, pobrać ze SpeedcamUpdates.com.

Jeśli nadal nie mam, możesz go teraz wypełniając formularz, które widzisz na tej stronie.

  1. Wyodrębnienia plików z pakietu SpeedcamUpdates zip. Jeśli po pobraniu pliku nie jest plik ZIP oznacza, że plik jest już rozpakowane i można przejść do następnego kroku tej instrukcji instalacji.
  2. Ze sterownikami USB GTop Speed Camera Advisor SC-200 urządzenia zainstalowane w komputerze, podłącz GTop Speed Camera Advisor SC-200 urządzenia do komputera za pomocą kabla USB. Doradca uruchomić aplikacji i kliknij przycisk Skanuj do szuka portu com gdzie twój GTop Speed Camera Advisor SC-200 jest podłączony.
  3. Teraz kliknij na zakładkę "Database Upgrade. Następnie Przeglądaj i wybierz plik wcześniej wyodrębnione. Zakończyć procedurę aktualizacji GTop Speed Camera Advisor SC-200 urządzenia.
 

KOMENTARZE KLIENTóW

Nicolò Conti - 2022-08-08

Niesamowite aktualizacji. Automatyczna dostawa

Benedetta Gatti - 2022-08-06

Świetne! Prowadził go tak bardzo. Dziękuję

Tommaso Farina - 2022-08-05

Szybka obsługa, Szybkie wsparcie. Polecam go.