Wszystkie aktualizacje do stałych i ruchomych fotoradarów, każdego dnia, dla wszystkich urządzeń GPS.

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2023

Teraz uaktualnić mój pomysł

Pobierz najnowsza dostępna aktualizacja. Najbardziej kompletnej bazy danych o prędkości aparatu dostępne w Internecie. Otrzymasz inmediately link zawierający pliki niezbędne do aktualizacji urządzenia. Nie trzeba robić inne konwersje formatu. 100% Prawne


Dla tego urządzenia, bazy danych fotoradarów obejmuje: Andora, Austria, Belgia, Czechy, Finlandia, Francja, Włochy, Polska, Norwegia, Słowenia, Szwecja, Hiszpania, Holandia, Wielka Brytania.

Peugeot WIP Nav

W celu aktualizacji urządzenia GPS: Peugeot WIP Nav Najnowsza aktualizacja wykonaj kolejne instrukcje.

Po pierwsze Pamiętaj, że masz plik aktualizacji do Peugeot WIP Nav urządzenie, pobrać ze SpeedcamUpdates.com.

Jeśli nadal nie mam, możesz go teraz wypełniając formularz, które widzisz na tej stronie.

  1. Wyodrębnienia plików z pakietu SpeedcamUpdates zip. Jeśli po pobraniu pliku nie jest plik ZIP oznacza, że plik jest już rozpakowane i można przejść do następnego kroku tej instrukcji instalacji.
  2. Wyodrębnić oryginalną kartę SD z urządzenia GPS i włóż go do komputera PC za pomocą czytnika kart lub dowolnej karty SD.
  3. Skopiować wszystkie pliki zostały wyodrębnione wcześniej w karty pamięci SD swojego Peugeot WIP Nav urządzenia, w folderze o nazwie "/ database", który zastępuje każdy plik w razie potrzeby.
  4. Włóż kartę pamięci SD do Peugeot WIP Nav urządzenia. Uruchom w trybie nawigacji, naciskając klawisz NAV. Przejdź do menu / Ustawienia / Speedcams i wszystkie opcje: "Pokaż fotoradarów na mapie", "alert widoczne" i "akustyczny alarm".
 

KOMENTARZE KLIENTóW

Riccardo Rizzo - 2023-12-08

Świetne! Prowadził go tak bardzo. Dziękuję

Ludovica Grassi - 2023-12-07

Niesamowite panelu sterowania, aby zarządzać baz danych i subskrypcje

SILVIA Barone - 2023-12-05

Szybki zakup, szybka obsługa, szybka dostawa. 10 punktów.