Wszystkie aktualizacje do stałych i ruchomych fotoradarów, każdego dnia, dla wszystkich urządzeń GPS.

Ostatnia aktualizacja: 30.05.2024

Teraz uaktualnić mój pomysł

Pobierz najnowsza dostępna aktualizacja. Najbardziej kompletnej bazy danych o prędkości aparatu dostępne w Internecie. Otrzymasz inmediately link zawierający pliki niezbędne do aktualizacji urządzenia. Nie trzeba robić inne konwersje formatu. 100% Prawne


Dla tego urządzenia, bazy danych fotoradarów obejmuje: Andora, Austria, Belgia, Czechy, Finlandia, Francja, Włochy, Polska, Norwegia, Słowenia, Szwecja, Hiszpania, Holandia, Wielka Brytania.

Peugeot 307 WIP COM 3D

W celu aktualizacji urządzenia GPS: Peugeot 307 WIP COM 3D Najnowsza aktualizacja wykonaj kolejne instrukcje.

Po pierwsze Pamiętaj, że masz plik aktualizacji do Peugeot 307 WIP COM 3D urządzenie, pobrać ze SpeedcamUpdates.com.

Jeśli nadal nie mam, możesz go teraz wypełniając formularz, które widzisz na tej stronie.

  1. Wyodrębnienia plików z pakietu SpeedcamUpdates zip. Jeśli po pobraniu pliku nie jest plik ZIP oznacza, że plik jest już rozpakowane i można przejść do następnego kroku tej instrukcji instalacji.
  2. Skopiuj wszystkie pliki i foldery przed wyodrębnione w puste USB. Włóż pamięć USB do swojego Peugeot 307 WIP COM 3D urządzenie i uruchomić w trybie nawigacji, naciskając klawisz NAV. Wreszcie Przejdź do menu / Ustawienia / Speedcams i wszystkie opcje: "Pokaż kamer prędkości na mapie", "alert Visible" i "Acoustic alarm".
 

KOMENTARZE KLIENTóW

Anna Grasso - 2024-05-28

Tylko usługi mobilne dane zaktualizowany. Dziękuję!!!

Marco Sartori - 2024-05-28

Mój samochód GPS został zatrzymany w 50%, ale nie logowania do panelu sterowania i dostosowane i moje własne bazy danych, który rozwiązał problem. Dzięki za wsparcie.

Giorgia Parisi - 2024-05-26

Szybka obsługa, Szybkie wsparcie. Polecam go.