Wszystkie aktualizacje do stałych i ruchomych fotoradarów, każdego dnia, dla wszystkich urządzeń GPS.

Ostatnia aktualizacja: 09.12.2022

Teraz uaktualnić mój pomysł

Pobierz najnowsza dostępna aktualizacja. Najbardziej kompletnej bazy danych o prędkości aparatu dostępne w Internecie. Otrzymasz inmediately link zawierający pliki niezbędne do aktualizacji urządzenia. Nie trzeba robić inne konwersje formatu. 100% Prawne


Peugeot 2008 ( Touch Screen SMEG/SMEG+ )

W celu aktualizacji urządzenia GPS: Peugeot 2008 ( Touch Screen SMEG/SMEG+ ) Najnowsza aktualizacja wykonaj kolejne instrukcje.

Po pierwsze Pamiętaj, że masz plik aktualizacji do Peugeot 2008 ( Touch Screen SMEG/SMEG+ ) urządzenie, pobrać ze SpeedcamUpdates.com.

Jeśli nadal nie mam, możesz go teraz wypełniając formularz, które widzisz na tej stronie.

  1. Wyodrębnienia plików z pakietu SpeedcamUpdates zip. Jeśli po pobraniu pliku nie jest plik ZIP oznacza, że plik jest już rozpakowane i można przejść do następnego kroku tej instrukcji instalacji.
  2. Skopiuj wszystkie pliki, które zostały wyodrębnione przed, w pamięci USB lub CD-RW w zależności od wymagań urządzenia. Pamiętaj, aby sformatować pamięć USB przy użyciu systemu plików FAT32.
  3. Podłącz pamięć USB do portu USB urządzenia GPS.
  4. Instalacja rozpocznie się automatycznie. Po zakończeniu włączyć wszystkie opcje w menu "obszary ryzyka" urządzenia GPS.
 

KOMENTARZE KLIENTóW

Sofia Grasso - 2022-12-08

Szybki zakup, szybka obsługa, szybka dostawa. 10 punktów.

Roberta Bernardi - 2022-12-07

Mój samochód GPS został zatrzymany w 50%, ale nie logowania do panelu sterowania i dostosowane i moje własne bazy danych, który rozwiązał problem. Dzięki za wsparcie.

Christian Guerra - 2022-12-07

Tylko usługi mobilne dane zaktualizowany. Dziękuję!!!