Wszystkie aktualizacje do stałych i ruchomych fotoradarów, każdego dnia, dla wszystkich urządzeń GPS.

Ostatnia aktualizacja: 15.08.2022

Teraz uaktualnić mój pomysł

Pobierz najnowsza dostępna aktualizacja. Najbardziej kompletnej bazy danych o prędkości aparatu dostępne w Internecie. Otrzymasz inmediately link zawierający pliki niezbędne do aktualizacji urządzenia. Nie trzeba robić inne konwersje formatu. 100% Prawne


Mercedes Clase CLA ( Garmin Map Pilot )

W celu aktualizacji urządzenia GPS: Mercedes Clase CLA ( Garmin Map Pilot ) Najnowsza aktualizacja wykonaj kolejne instrukcje.

Po pierwsze Pamiętaj, że masz plik aktualizacji do Mercedes Clase CLA ( Garmin Map Pilot ) urządzenie, pobrać ze SpeedcamUpdates.com.

Jeśli nadal nie mam, możesz go teraz wypełniając formularz, które widzisz na tej stronie.

  1. Wyodrębnienia plików z pakietu SpeedcamUpdates zip. Jeśli po pobraniu pliku nie jest plik ZIP oznacza, że plik jest już rozpakowane i można przejść do następnego kroku tej instrukcji instalacji.
  2. Wyjąć kartę SD z urządzenia GPS Mercedes Clase CLA ( Garmin Map Pilot ) i włóż go do komputera, czytnika kart SD.
  3. Program POILoader w komputerze. Na pierwszym ekranie wybierz POI Loader przechowywać dane w komputerze zamiast tego urządzenia. Teraz wybierz folderu, w którym zawartość pobrany plik zip. Wybierz nazwę dla pliku będzie kompilacji, na przykład: UM. Wybierz folder docelowy, na przykład na pulpicie. Wybierz tryb Express i czekać na zakończenie aplikacji, kopiowanie nowego pliku binarnego dla urządzenia Mercedes Clase CLA ( Garmin Map Pilot ).
  4. Po zakończeniu kopiowania wynikowy plik o nazwie UM, który będzie w pulpitu na karcie SD, w folderze istnieje o nazwie UM. Zazwyczaj powinien znajdować się w folderze Garmin.
  5. Ostatni krok. Wyjąć kartę SD z komputera z zabezpieczeniami i włóż ją do urządzenia GPS Mercedes Clase CLA ( Garmin Map Pilot ). Nowy plik będzie używany do Pokaż Fotoradary na mapie.


 

KOMENTARZE KLIENTóW

Giorgio Martini - 2022-08-14

Działa dobrze, to polecam

Mauro Orlando - 2022-08-14

Wielką aktualizację dla mojego urządzenia samochodu

Marta Sartori - 2022-08-12

Tanie usługi.