Wszystkie aktualizacje do stałych i ruchomych fotoradarów, każdego dnia, dla wszystkich urządzeń GPS.

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2022

Teraz uaktualnić mój pomysł

Pobierz najnowsza dostępna aktualizacja. Najbardziej kompletnej bazy danych o prędkości aparatu dostępne w Internecie. Otrzymasz inmediately link zawierający pliki niezbędne do aktualizacji urządzenia. Nie trzeba robić inne konwersje formatu. 100% Prawne


Mercedes MBUX ( Command 6.0 ) MB User Experience

W celu aktualizacji urządzenia GPS: Mercedes MBUX ( Command 6.0 ) MB User Experience Najnowsza aktualizacja wykonaj kolejne instrukcje.

Po pierwsze Pamiętaj, że masz plik aktualizacji do Mercedes MBUX ( Command 6.0 ) MB User Experience urządzenie, pobrać ze SpeedcamUpdates.com.

Jeśli nadal nie mam, możesz go teraz wypełniając formularz, które widzisz na tej stronie.

  1. Wyodrębnienia plików z pakietu SpeedcamUpdates zip. Jeśli po pobraniu pliku nie jest plik ZIP oznacza, że plik jest już rozpakowane i można przejść do następnego kroku tej instrukcji instalacji.
  2.  
  3. Skopiuj wszystkie pliki, które zostały wyodrębnione przed, w pamięci USB. Pamiętaj, aby sformatować pamięć USB przy użyciu systemu plików FAT32. Jeśli pamięć USB jest większa niż 32 gigabajtów, być może system Windows nie daje możliwości sformatowania go w systemie plików FAT32. Jeśli tak jest w przypadku można użyć programu innej firmy, takich jak Guiformat
  4. Podłącz pamięć USB do urządzenia GPS Mercedes MBUX ( Command 6.0 ) MB User Experience. Włączyć zapłon. Wybierz menu Nawigacja.
  5. Wybierz ustawienia symboli. Teraz wybierz opcję Zaawansowane.
  6. Wybierz opcję Ustawienia mapy. Wybierz symbole UM-ów. Wybierz osobiste POI.
  7. Na koniec wybierz każdą kategorię, aby włączyć Visual i Audible. Każdy UM zostanie pokazany na mapie i zostaniesz ostrzeżony o zbliżaniu się do fotoradaru.


 

KOMENTARZE KLIENTóW

Maria Leone - 2022-06-28

W pełni zadowolony

Martina Ferretti - 2022-06-27

Tylko usługi mobilne dane zaktualizowany. Dziękuję!!!

Michael D'amico - 2022-06-27

Łatwa instalacja. Dzięki.