Wszystkie aktualizacje do stałych i ruchomych fotoradarów, każdego dnia, dla wszystkich urządzeń GPS.

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2021

Teraz uaktualnić mój pomysł

Pobierz najnowsza dostępna aktualizacja. Najbardziej kompletnej bazy danych o prędkości aparatu dostępne w Internecie. Otrzymasz inmediately link zawierający pliki niezbędne do aktualizacji urządzenia. Nie trzeba robić inne konwersje formatu. 100% Prawne


Magellan Maestro 4040

W celu aktualizacji urządzenia GPS: Magellan Maestro 4040 Najnowsza aktualizacja wykonaj kolejne instrukcje.

Po pierwsze Pamiętaj, że masz plik aktualizacji do Magellan Maestro 4040 urządzenie, pobrać ze SpeedcamUpdates.com.

Jeśli nadal nie mam, możesz go teraz wypełniając formularz, które widzisz na tej stronie.

  1. Wyodrębnienia plików z pakietu SpeedcamUpdates zip. Jeśli po pobraniu pliku nie jest plik ZIP oznacza, że plik jest już rozpakowane i można przejść do następnego kroku tej instrukcji instalacji.
  2. Power na Magellan Maestro 4040 urządzenia, a następnie podłączyć go za pomocą kabla USB do komputera.
  3. Uruchomienia programu "Magellan RoadMate Narzędzia" i kliknij przycisk POIs.
  4. Kliknij na Icon tworzenia nowego pliku POI. Następnie "Magellan edytor plików POI" rozpocznie się automatycznie. Przejdź do Plik | Otwórz, aby wybrać pliki danych w formacie ASCII (*. asc, *. csv, *. txt). Otwórz folder zawierający rozpakowane pliki i wybierz Speedcams.csv i potwierdzić swój wybór Open. W następnym oknie wybierz "Średnik" jako separatora i kliknij przycisk Dalej.
  5. Ustanowienia relacji z zawartości pliku. Nadanie nazwy dla każdej kolumny. Pierwsza kolumna to lat, drugi jest Latitude, a ostatni to nazwa. Następnie kliknij przycisk Zakończ.
  6. Default category i wybierz polecenie Modyfikuj. Dostosować Distance1 do 500 metrów i Distance2 do 250. Ustaw nazwę i opis do określenia tej grupy, jako fotoradarów. Kliknij na Activate Alert.
  7. Przejdź do menu Plik | Zapisz jako ... i zapisać w tej kategorii dysku z plikiem Speedcams.MGLN nazwą. Close "Magellan POI File Editor" i wrócić do "Magellan RoadMate POI Manager". Po zakończeniu postępowania, aby wyeksportować plik o nazwie Speedcams.MGLN urządzenie do Magellan Maestro 4040
  8. Odłącz Magellan Maestro 4040 urządzenie od komputera. Przejdź do ustawień systemu, otwórz menu nawigacji po Opcje / Konfiguracja / Custom POI / ... i wybierz Speedcams POI pliku.


 

KOMENTARZE KLIENTóW

Daniele D'amico - 2021-11-28

Tylko usługi mobilne dane zaktualizowany. Dziękuję!!!

Serena Caputo - 2021-11-27

Działa dobrze, to polecam

Fabio Morelli - 2021-11-26

Mój samochód GPS został zatrzymany w 50%, ale nie logowania do panelu sterowania i dostosowane i moje własne bazy danych, który rozwiązał problem. Dzięki za wsparcie.