Wszystkie aktualizacje do stałych i ruchomych fotoradarów, każdego dnia, dla wszystkich urządzeń GPS.

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2024

Teraz uaktualnić mój pomysł

Pobierz najnowsza dostępna aktualizacja. Najbardziej kompletnej bazy danych o prędkości aparatu dostępne w Internecie. Otrzymasz inmediately link zawierający pliki niezbędne do aktualizacji urządzenia. Nie trzeba robić inne konwersje formatu. 100% Prawne


LG N10

W celu aktualizacji urządzenia GPS: LG N10 Najnowsza aktualizacja wykonaj kolejne instrukcje.

Po pierwsze Pamiętaj, że masz plik aktualizacji do LG N10 urządzenie, pobrać ze SpeedcamUpdates.com.

Jeśli nadal nie mam, możesz go teraz wypełniając formularz, które widzisz na tej stronie.

  1. Wyodrębnienia plików z pakietu SpeedcamUpdates zip. Jeśli po pobraniu pliku nie jest plik ZIP oznacza, że plik jest już rozpakowane i można przejść do następnego kroku tej instrukcji instalacji.
  2. Raz pliki zostały wydobyte, LG N10 włączeniu urządzenia. LG N10 Podłączyć urządzenie za pomocą kabla USB do komputera. Komputer wykryje nowe urządzenie jako zewnętrzny dysk pamięci.
  3. Otwórz folder ". / LG / LGENavi / UserData / Ulubione" w LG N10 urządzenia i usunięcie wszystkich plików zawierających "Safety Camera" w nazwie pliku.
  4. Uruchom oprogramowanie LG PC Portal w komputerze. Przejdź do Import Favorites w głównym ekranie.
  5. W folderze, w którym wyodrębniono przed zip, wybierz wszystkie pliki z rozszerzeniem csv a następnie kliknij przycisk Open.
  6. Kliknij Import na przeniesienie wszystkich plików do swojego LG N10 urządzenia. Wtedy można wyjść z LG PC Portal.
  7. Skopiować wszystkie rozpakowane pliki *. bmp przed, do LG N10 urządzenia, w folderze ". / LG / LGENavi / UserData / Favorites".
  8. Odłącz kabel USB i uruchom ponownie LG N10 urządzenia. Po uruchomieniu urządzenia przejdź do "Moje miejsca" w menu głównym urządzenia i włączyć LG N10 Safety Camera. Ustaw również odległości, gdy system ostrzeże Cię na zbliżający się do fotoradaru.
  9. Tak więc, podczas przeglądania ekranu mapy, w odpowiednim poziomie zoom, można zobaczyć ikony fotoradaru. Tymczasem alarmy fotoradarów są włączane automatycznie, zapewniając alert, gdy jesteś w pobliżu fotoradarów.


 

KOMENTARZE KLIENTóW

Cristian Cattaneo - 2024-04-21

Bardzo zaktualizowane informacje.

Gaia Montanari - 2024-04-21

Mam zamiar złożyć zamówienie trzeci z usługą

Margherita Sala - 2024-04-19

Wielką aktualizację dla mojego urządzenia samochodu