Wszystkie aktualizacje do stałych i ruchomych fotoradarów, każdego dnia, dla wszystkich urządzeń GPS.

Ostatnia aktualizacja: 08.08.2022

Teraz uaktualnić mój pomysł

Pobierz najnowsza dostępna aktualizacja. Najbardziej kompletnej bazy danych o prędkości aparatu dostępne w Internecie. Otrzymasz inmediately link zawierający pliki niezbędne do aktualizacji urządzenia. Nie trzeba robić inne konwersje formatu. 100% Prawne


iGO Harmann/Kardon guide+play GPS-500

W celu aktualizacji urządzenia GPS: iGO Harmann/Kardon guide+play GPS-500 Najnowsza aktualizacja wykonaj kolejne instrukcje.

Po pierwsze Pamiętaj, że masz plik aktualizacji do iGO Harmann/Kardon guide+play GPS-500 urządzenie, pobrać ze SpeedcamUpdates.com.

Jeśli nadal nie mam, możesz go teraz wypełniając formularz, które widzisz na tej stronie.

  1. Wyodrębnienia plików z pakietu SpeedcamUpdates zip. Jeśli po pobraniu pliku nie jest plik ZIP oznacza, że plik jest już rozpakowane i można przejść do następnego kroku tej instrukcji instalacji.
  2. iGO Harmann/Kardon guide+play GPS-500 Skopiować do swojego urządzenia, wyodrębnione pliki przed, na karcie pamięci, w folderze o nazwie "./iGO8/Content/Speedcam".
  3. Wyjdź na zewnątrz z iGO Harmann/Kardon guide+play GPS-500 urządzenia, aby uzyskać pokrycie GPS. Uaktywnić za pomocą wpisów "Navigation Menu / Ustawienia / ostrzeżenia / prędkość kamery Warning" i "Ustawienia fotoradarów.


 

KOMENTARZE KLIENTóW

Giulia Rinaldi - 2022-08-08

Tylko usługi mobilne dane zaktualizowany. Dziękuję!!!

Elena Marchetti - 2022-08-07

W pełni zadowolony

Anna Bruno - 2022-08-06

Niesamowite aktualizacji. Automatyczna dostawa