Wszystkie aktualizacje do stałych i ruchomych fotoradarów, każdego dnia, dla wszystkich urządzeń GPS.

Ostatnia aktualizacja: 08.08.2022

Teraz uaktualnić mój pomysł

Pobierz najnowsza dostępna aktualizacja. Najbardziej kompletnej bazy danych o prędkości aparatu dostępne w Internecie. Otrzymasz inmediately link zawierający pliki niezbędne do aktualizacji urządzenia. Nie trzeba robić inne konwersje formatu. 100% Prawne


Zaapa GPS Mini ZA-AVRD2008

W celu aktualizacji urządzenia GPS: Zaapa GPS Mini ZA-AVRD2008 Najnowsza aktualizacja wykonaj kolejne instrukcje.

Po pierwsze Pamiętaj, że masz plik aktualizacji do Zaapa GPS Mini ZA-AVRD2008 urządzenie, pobrać ze SpeedcamUpdates.com.

Jeśli nadal nie mam, możesz go teraz wypełniając formularz, które widzisz na tej stronie.

  1. Wyodrębnienia plików z pakietu SpeedcamUpdates zip. Jeśli po pobraniu pliku nie jest plik ZIP oznacza, że plik jest już rozpakowane i można przejść do następnego kroku tej instrukcji instalacji.
  2. Ze sterownikami USB Zaapa GPS Mini ZA-AVRD2008 urządzenia zainstalowane w komputerze, podłącz Zaapa GPS Mini ZA-AVRD2008 urządzenia do komputera za pomocą kabla USB. Doradca uruchomić aplikacji i kliknij przycisk Skanuj do szuka portu com gdzie twój Zaapa GPS Mini ZA-AVRD2008 jest podłączony.
  3. Teraz kliknij na zakładkę "Database Upgrade. Następnie Przeglądaj i wybierz plik wcześniej wyodrębnione. Zakończyć procedurę aktualizacji Zaapa GPS Mini ZA-AVRD2008 urządzenia.
 

KOMENTARZE KLIENTóW

Giovanni Colombo - 2022-08-07

Niesamowite aktualizacji. Automatyczna dostawa

Matteo Mariani - 2022-08-06

Tylko usługi mobilne dane zaktualizowany. Dziękuję!!!

Giulio Colombo - 2022-08-05

Dziękuję. Dobry serwis.