Wszystkie aktualizacje do stałych i ruchomych fotoradarów, każdego dnia, dla wszystkich urządzeń GPS.

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2019

Teraz uaktualnić mój pomysł

Pobierz najnowsza dostępna aktualizacja. Najbardziej kompletnej bazy danych o prędkości aparatu dostępne w Internecie. Otrzymasz inmediately link zawierający pliki niezbędne do aktualizacji urządzenia. Nie trzeba robić inne konwersje formatu. 100% Prawne


TomTom GO 510

W celu aktualizacji urządzenia GPS: TomTom GO 510 Najnowsza aktualizacja wykonaj kolejne instrukcje.

Po pierwsze Pamiętaj, że masz plik aktualizacji do TomTom GO 510 urządzenie, pobrać ze SpeedcamUpdates.com.

Jeśli nadal nie mam, możesz go teraz wypełniając formularz, które widzisz na tej stronie.

  1. Wyodrębnienia plików z pakietu SpeedcamUpdates zip. Jeśli po pobraniu pliku nie jest plik ZIP oznacza, że plik jest już rozpakowane i można przejść do następnego kroku tej instrukcji instalacji.
  2. TomTom GO 510 Podłączyć urządzenie do komputera za pomocą kabla USB. Jesli system wykrył nowy zewnętrzny dysk pamięci, przejdź do folderu map. Możesz określić folder map, ponieważ jego nazwa składa się za pomocą kodu kraju. (ES_UK_FR na przykład)
  3. Skopiować wszystkie pliki zostały wyodrębnione zanim do tego folderu. Teraz jesteś gotowy do odłączenia TomTom GO 510 urządzenie od komputera. TomTom GO 510 Ponowne uruchomienie urządzenia. Jeśli używasz starej wersji i być może trzeba go najpierw "Menu główne / Zmień / Włącz, wyłącz UM". Następnie włączyć wszystkie kategorie prędkości kamery. Wreszcie, w dowolnej wersji, przejdź do ". / Zarządzaj UM / Ostrzegaj w pobliżu UM" i ustawić sposób urządzenie ostrzeże Cię, gdy prędkość zbliża się kamery.


 

KOMENTARZE KLIENTóW

Francesco Caruso - 2019-07-18

Mam zamiar go używać dużo.

Filippo Colombo - 2019-07-18

Dobry serwis, jestem z niego zadowolony

Eleonora Giuliani - 2019-07-15

Mój samochód GPS został zatrzymany w 50%, ale nie logowania do panelu sterowania i dostosowane i moje własne bazy danych, który rozwiązał problem. Dzięki za wsparcie.