Wszystkie aktualizacje do stałych i ruchomych fotoradarów, każdego dnia, dla wszystkich urządzeń GPS.

Ostatnia aktualizacja: 27.06.2019

Teraz uaktualnić mój pomysł

Pobierz najnowsza dostępna aktualizacja. Najbardziej kompletnej bazy danych o prędkości aparatu dostępne w Internecie. Otrzymasz inmediately link zawierający pliki niezbędne do aktualizacji urządzenia. Nie trzeba robić inne konwersje formatu. 100% Prawne


Dla tego urządzenia, bazy danych fotoradarów obejmuje: Andora, Austria, Belgia, Czechy, Finlandia, Francja, Włochy, Polska, Norwegia, Słowenia, Szwecja, Hiszpania, Holandia, Wielka Brytania.

Citroën C4 Picasso NaviDrive

W celu aktualizacji urządzenia GPS: Citroën C4 Picasso NaviDrive Najnowsza aktualizacja wykonaj kolejne instrukcje.

Po pierwsze Pamiętaj, że masz plik aktualizacji do Citroën C4 Picasso NaviDrive urządzenie, pobrać ze SpeedcamUpdates.com.

Jeśli nadal nie mam, możesz go teraz wypełniając formularz, które widzisz na tej stronie.

  1. Wyodrębnienia plików z pakietu SpeedcamUpdates zip. Jeśli po pobraniu pliku nie jest plik ZIP oznacza, że plik jest już rozpakowane i można przejść do następnego kroku tej instrukcji instalacji.
  2. Skopiuj wszystkie pliki zostały wyodrębnione przed, w pamięci USB. Pamiętaj, aby sformatować pamięć USB przy użyciu FAT.
  3. Podłącz pamięć USB do portu USB urządzenia GPS.
  4. Instalacja rozpocznie się automatycznie. Po zakończeniu włączyć wszystkie opcje w menu "obszary ryzyka" urządzenia GPS.
 

KOMENTARZE KLIENTóW

Chiara Conte - 2019-06-27

Po prostu odnowione go!!!

Marta Fiore - 2019-06-27

Tanie usługi.

Alice Barbieri - 2019-06-25

Bardzo zaktualizowane informacje.