Wszystkie aktualizacje do stałych i ruchomych fotoradarów, każdego dnia, dla wszystkich urządzeń GPS.

Ostatnia aktualizacja: 29.05.2024

Teraz uaktualnić mój pomysł

Pobierz najnowsza dostępna aktualizacja. Najbardziej kompletnej bazy danych o prędkości aparatu dostępne w Internecie. Otrzymasz inmediately link zawierający pliki niezbędne do aktualizacji urządzenia. Nie trzeba robić inne konwersje formatu. 100% Prawne


Blaupunkt TravelPilot Lucca 3.5

W celu aktualizacji urządzenia GPS: Blaupunkt TravelPilot Lucca 3.5 Najnowsza aktualizacja wykonaj kolejne instrukcje.

Po pierwsze Pamiętaj, że masz plik aktualizacji do Blaupunkt TravelPilot Lucca 3.5 urządzenie, pobrać ze SpeedcamUpdates.com.

Jeśli nadal nie mam, możesz go teraz wypełniając formularz, które widzisz na tej stronie.

  1. Wyodrębnienia plików z pakietu SpeedcamUpdates zip. Jeśli po pobraniu pliku nie jest plik ZIP oznacza, że plik jest już rozpakowane i można przejść do następnego kroku tej instrukcji instalacji.
  2. Blaupunkt TravelPilot Lucca 3.5 Podłączyć urządzenie do komputera przy użyciu kabla USB. Uruchom LuccAssist aplikacji.
  3. Po uruchomieniu LuccAssist wybrać język i kliknąć przycisk "Load". Przeglądaj folder do którego zostały wyodrębnione pliki skompresowane przed.
  4. Wybierz pierwszy plik na liście. Zaznaczyć pole wyboru "podpowiedzi POI". Ten sposób otrzymasz ostrzeżenie, gdy zbliża się do fotoradaru. Powtórz tę procedurę z resztą plików w folderze.
  5. Po zakończeniu przetwarzania wszystkich plików w folderze, kliknij przycisk "Kopiuj listę POI" na przeniesienie wszystkich informacji do Blaupunkt TravelPilot Lucca 3.5 urządzenia.


 

KOMENTARZE KLIENTóW

Simona Rinaldi - 2024-05-26

Po prostu odnowione go!!!

Maria Rizzi - 2024-05-26

Niesamowite aktualizacji. Automatyczna dostawa

Mauro Cattaneo - 2024-05-26

One aktualizowane Fotoradary z mojej okolicy, podczas gdy inne sprzedaje nieaktualne dane. Świetne dla tej usługi.