Wszystkie aktualizacje do stałych i ruchomych fotoradarów, każdego dnia, dla wszystkich urządzeń GPS.

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2021

Teraz uaktualnić mój pomysł

Pobierz najnowsza dostępna aktualizacja. Najbardziej kompletnej bazy danych o prędkości aparatu dostępne w Internecie. Otrzymasz inmediately link zawierający pliki niezbędne do aktualizacji urządzenia. Nie trzeba robić inne konwersje formatu. 100% Prawne


Blaupunkt TravelPilot 700

W celu aktualizacji urządzenia GPS: Blaupunkt TravelPilot 700 Najnowsza aktualizacja wykonaj kolejne instrukcje.

Po pierwsze Pamiętaj, że masz plik aktualizacji do Blaupunkt TravelPilot 700 urządzenie, pobrać ze SpeedcamUpdates.com.

Jeśli nadal nie mam, możesz go teraz wypełniając formularz, które widzisz na tej stronie.

  1. Wyodrębnienia plików z pakietu SpeedcamUpdates zip. Jeśli po pobraniu pliku nie jest plik ZIP oznacza, że plik jest już rozpakowane i można przejść do następnego kroku tej instrukcji instalacji.
  2. Blaupunkt TravelPilot 700 Podłączyć urządzenie do komputera przy użyciu kabla USB. Gdy komputer wykryje nowy zewnętrzny dysk pamięci, otwórz folder ". / TravelPilot / nawigacja / ownPOIs.
  3. W tym folderze będą widoczne dwa podkatalogi o nazwie "Hints" i "Icons". Usuń pierwsza (Hints) i usunąć wszystkie pliki z rozszerzeniem "bmp" z drugiej (Icons). Teraz skopiuj wszystkie pliki z rozszerzeniem bmp pochodzących z pliku zip SpeedcamUpdates w Icons folder.
  4. Teraz skopiuj wszystkie pliki z rozszerzeniem "asc", wyodrębnione przed, do folderu ". / TravelPilot / nawigacja / ownPOIs".
  5. Odłącz Blaupunkt TravelPilot 700 urządzenie od komputera. Następnie ponownie uruchom go. Blaupunkt TravelPilot 700 Urządzenie po uruchomieniu, kliknij w menu "/ ustawienia mapy / atrakcji / my POI / fotoradarów" i włączyć alarm akustyczny i optyczny.


 

KOMENTARZE KLIENTóW

Eleonora Grassi - 2021-11-27

Niesamowite aktualizacji. Automatyczna dostawa

MICHELA Damico - 2021-11-25

Bardzo zaktualizowane informacje.

Gaia Bruno - 2021-11-25

Świetne! Prowadził go tak bardzo. Dziękuję