Wszystkie aktualizacje do stałych i ruchomych fotoradarów, każdego dnia, dla wszystkich urządzeń GPS.

Ostatnia aktualizacja: 13.07.2020

Teraz uaktualnić mój pomysł

Pobierz najnowsza dostępna aktualizacja. Najbardziej kompletnej bazy danych o prędkości aparatu dostępne w Internecie. Otrzymasz inmediately link zawierający pliki niezbędne do aktualizacji urządzenia. Nie trzeba robić inne konwersje formatu. 100% Prawne


Blaupunkt TravelPilot 53 CE LMU

W celu aktualizacji urządzenia GPS: Blaupunkt TravelPilot 53 CE LMU Najnowsza aktualizacja wykonaj kolejne instrukcje.

Po pierwsze Pamiętaj, że masz plik aktualizacji do Blaupunkt TravelPilot 53 CE LMU urządzenie, pobrać ze SpeedcamUpdates.com.

Jeśli nadal nie mam, możesz go teraz wypełniając formularz, które widzisz na tej stronie.

  1. Wyodrębnienia plików z pakietu SpeedcamUpdates zip. Jeśli po pobraniu pliku nie jest plik ZIP oznacza, że plik jest już rozpakowane i można przejść do następnego kroku tej instrukcji instalacji.
  2. Podłącz urządzenie gps Blaupunkt TravelPilot 53 CE LMU do komputera. Włącz urządzenie gps Blaupunkt TravelPilot 53 CE LMU. Wydaje się, jak dysk flash do komputera.
  3. Przejdź do katalogu ".../content/speed aparatu" i Usuń wszystkie pliki do katalogu kamery prędkości. Skopiuj i wklej plik SpeedCamText.txt do katalogu kamery prędkości.
  4. Odłącz urządzenie gps Blaupunkt TravelPilot 53 CE LMU z komputera. Zrestartuj urządzenie gps. Blaupunkt TravelPilot 53 CE LMU (Użyj klawisza RESET). Uruchomienia oprogramowania nawigacyjnego. Informacje o fotoradarach zostaną załadowane do urządzenia gps Blaupunkt TravelPilot 53 CE LMU.
  5. Wyjść na zewnątrz z urządzenia gps Blaupunkt TravelPilot 53 CE LMU. Włącz urządzenie gps Blaupunkt TravelPilot 53 CE LMU i dostać sygnał GPS. Teraz będziesz mógł aktywować fotoradarach.


 

KOMENTARZE KLIENTóW

Edoardo Lombardi - 2020-07-13

Wszystko ok!. Kiedyś panelu sterowania klienta do pobierania mojej ostatniej aktualizacji.

Pietro Coppola - 2020-07-12

W pełni zadowolony

SILVIA Mazza - 2020-07-11

Świetne! Prowadził go tak bardzo. Dziękuję