Wszystkie aktualizacje do stałych i ruchomych fotoradarów, każdego dnia, dla wszystkich urządzeń GPS.

Ostatnia aktualizacja: 18.08.2022

Teraz uaktualnić mój pomysł

Pobierz najnowsza dostępna aktualizacja. Najbardziej kompletnej bazy danych o prędkości aparatu dostępne w Internecie. Otrzymasz inmediately link zawierający pliki niezbędne do aktualizacji urządzenia. Nie trzeba robić inne konwersje formatu. 100% Prawne


Blaupunkt TravelPilot 500

W celu aktualizacji urządzenia GPS: Blaupunkt TravelPilot 500 Najnowsza aktualizacja wykonaj kolejne instrukcje.

Po pierwsze Pamiętaj, że masz plik aktualizacji do Blaupunkt TravelPilot 500 urządzenie, pobrać ze SpeedcamUpdates.com.

Jeśli nadal nie mam, możesz go teraz wypełniając formularz, które widzisz na tej stronie.

  1. Wyodrębnienia plików z pakietu SpeedcamUpdates zip. Jeśli po pobraniu pliku nie jest plik ZIP oznacza, że plik jest już rozpakowane i można przejść do następnego kroku tej instrukcji instalacji.
  2. Blaupunkt TravelPilot 500 Podłączyć urządzenie do komputera przy użyciu kabla USB. Gdy komputer wykryje nowy zewnętrzny dysk pamięci, otwórz folder ". / TravelPilot / nawigacja / ownPOIs.
  3. W tym folderze będą widoczne dwa podkatalogi o nazwie "Hints" i "Icons". Usuń pierwsza (Hints) i usunąć wszystkie pliki z rozszerzeniem "bmp" z drugiej (Icons). Teraz skopiuj wszystkie pliki z rozszerzeniem bmp pochodzących z pliku zip SpeedcamUpdates w Icons folder.
  4. Teraz skopiuj wszystkie pliki z rozszerzeniem "asc", wyodrębnione przed, do folderu ". / TravelPilot / nawigacja / ownPOIs".
  5. Odłącz Blaupunkt TravelPilot 500 urządzenie od komputera. Następnie ponownie uruchom go. Blaupunkt TravelPilot 500 Urządzenie po uruchomieniu, kliknij w menu "/ ustawienia mapy / atrakcji / my POI / fotoradarów" i włączyć alarm akustyczny i optyczny.


 

KOMENTARZE KLIENTóW

Miriam Monti - 2022-08-18

Bardzo zaktualizowane informacje.

Alessandro Carbone - 2022-08-18

Usługa tylko dla mojego samochodu GPS urządzenia.

Jessica Messina - 2022-08-16

Pozdrowienia, chciałem tylko osobiście dziękuję za wynagrodzeniem, które miały w moje zamówienie