Wszystkie aktualizacje do stałych i ruchomych fotoradarów, każdego dnia, dla wszystkich urządzeń GPS.

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2024

Teraz uaktualnić mój pomysł

Pobierz najnowsza dostępna aktualizacja. Najbardziej kompletnej bazy danych o prędkości aparatu dostępne w Internecie. Otrzymasz inmediately link zawierający pliki niezbędne do aktualizacji urządzenia. Nie trzeba robić inne konwersje formatu. 100% Prawne


Blaupunkt Philadelphia 835 EU

W celu aktualizacji urządzenia GPS: Blaupunkt Philadelphia 835 EU Najnowsza aktualizacja wykonaj kolejne instrukcje.

Po pierwsze Pamiętaj, że masz plik aktualizacji do Blaupunkt Philadelphia 835 EU urządzenie, pobrać ze SpeedcamUpdates.com.

Jeśli nadal nie mam, możesz go teraz wypełniając formularz, które widzisz na tej stronie.

  1. Wyodrębnienia plików z pakietu SpeedcamUpdates zip. Jeśli po pobraniu pliku nie jest plik ZIP oznacza, że plik jest już rozpakowane i można przejść do następnego kroku tej instrukcji instalacji.
  2. Podłącz urządzenie gps Blaupunkt Philadelphia 835 EU do komputera. Włącz urządzenie gps Blaupunkt Philadelphia 835 EU. Wydaje się, jak dysk flash do komputera.
  3. Przejdź do katalogu ".../content/speed aparatu" i Usuń wszystkie pliki do katalogu kamery prędkości. Skopiuj i wklej plik SpeedCamText.txt do katalogu kamery prędkości.
  4. Odłącz urządzenie gps Blaupunkt Philadelphia 835 EU z komputera. Zrestartuj urządzenie gps. Blaupunkt Philadelphia 835 EU (Użyj klawisza RESET). Uruchomienia oprogramowania nawigacyjnego. Informacje o fotoradarach zostaną załadowane do urządzenia gps Blaupunkt Philadelphia 835 EU.
  5. Wyjść na zewnątrz z urządzenia gps Blaupunkt Philadelphia 835 EU. Włącz urządzenie gps Blaupunkt Philadelphia 835 EU i dostać sygnał GPS. Teraz będziesz mógł aktywować fotoradarach.


 

KOMENTARZE KLIENTóW

Cristian Marino - 2024-04-19

Wszystko ok!. Kiedyś panelu sterowania klienta do pobierania mojej ostatniej aktualizacji.

Giuseppe Sanna - 2024-04-19

Pozdrowienia, chciałem tylko osobiście dziękuję za wynagrodzeniem, które miały w moje zamówienie

Lisa Gallo - 2024-04-18

Działa dobrze, to polecam