Wszystkie aktualizacje do stałych i ruchomych fotoradarów, każdego dnia, dla wszystkich urządzeń GPS.

Ostatnia aktualizacja: 08.08.2022

Teraz uaktualnić mój pomysł

Pobierz najnowsza dostępna aktualizacja. Najbardziej kompletnej bazy danych o prędkości aparatu dostępne w Internecie. Otrzymasz inmediately link zawierający pliki niezbędne do aktualizacji urządzenia. Nie trzeba robić inne konwersje formatu. 100% Prawne


Blaupunkt New York 800

W celu aktualizacji urządzenia GPS: Blaupunkt New York 800 Najnowsza aktualizacja wykonaj kolejne instrukcje.

Po pierwsze Pamiętaj, że masz plik aktualizacji do Blaupunkt New York 800 urządzenie, pobrać ze SpeedcamUpdates.com.

Jeśli nadal nie mam, możesz go teraz wypełniając formularz, które widzisz na tej stronie.

  1. Wyodrębnienia plików z pakietu SpeedcamUpdates zip. Jeśli po pobraniu pliku nie jest plik ZIP oznacza, że plik jest już rozpakowane i można przejść do następnego kroku tej instrukcji instalacji.
  2. Podłącz urządzenie gps Blaupunkt New York 800 do komputera. Włącz urządzenie gps Blaupunkt New York 800. Wydaje się, jak dysk flash do komputera.
  3. Przejdź do katalogu ".../content/speed aparatu" i Usuń wszystkie pliki do katalogu kamery prędkości. Skopiuj i wklej plik SpeedCamText.txt do katalogu kamery prędkości.
  4. Odłącz urządzenie gps Blaupunkt New York 800 z komputera. Zrestartuj urządzenie gps. Blaupunkt New York 800 (Użyj klawisza RESET). Uruchomienia oprogramowania nawigacyjnego. Informacje o fotoradarach zostaną załadowane do urządzenia gps Blaupunkt New York 800.
  5. Wyjść na zewnątrz z urządzenia gps Blaupunkt New York 800. Włącz urządzenie gps Blaupunkt New York 800 i dostać sygnał GPS. Teraz będziesz mógł aktywować fotoradarach.


 

KOMENTARZE KLIENTóW

Anna Battaglia - 2022-08-07

Dobry serwis, jestem z niego zadowolony

Martina Bruno - 2022-08-06

Tanie usługi.

Ilaria Pagano - 2022-08-05

W pełni zadowolony