Wszystkie aktualizacje do stałych i ruchomych fotoradarów, każdego dnia, dla wszystkich urządzeń GPS.

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2022

Teraz uaktualnić mój pomysł

Pobierz najnowsza dostępna aktualizacja. Najbardziej kompletnej bazy danych o prędkości aparatu dostępne w Internecie. Otrzymasz inmediately link zawierający pliki niezbędne do aktualizacji urządzenia. Nie trzeba robić inne konwersje formatu. 100% Prawne


Becker Traffic Assist Pro Z 302

W celu aktualizacji urządzenia GPS: Becker Traffic Assist Pro Z 302 Najnowsza aktualizacja wykonaj kolejne instrukcje.

Po pierwsze Pamiętaj, że masz plik aktualizacji do Becker Traffic Assist Pro Z 302 urządzenie, pobrać ze SpeedcamUpdates.com.

Jeśli nadal nie mam, możesz go teraz wypełniając formularz, które widzisz na tej stronie.

  1. Wyodrębnienia plików z pakietu SpeedcamUpdates zip. Jeśli po pobraniu pliku nie jest plik ZIP oznacza, że plik jest już rozpakowane i można przejść do następnego kroku tej instrukcji instalacji.
  2. Becker Traffic Assist Pro Z 302 Podłączyć urządzenie za pomocą kabla USB do komputera. Po komputer wykrył urządzenie GPS jako zewnętrzny dysk pamięci otworzyć folder "./iGO8/CONTENT/speed kamery". Kopię w tym folderze plików pochodzących z zip przed.
  3. Gdy pliki zostały skopiowane do Becker Traffic Assist Pro Z 302 urządzenie, odłącz kabel USB, a następnie ponownie uruchom Becker Traffic Assist Pro Z 302 urządzenia.
  4. Gdy urządzenie zakończy Becker Traffic Assist Pro Z 302 starcie, podłącz go ponownie do komputera. Ponownie otworzyć folder "./iGO8/CONTENT/speed kamery". Teraz widać dwa pliki o nazwie camera.spdb prędkości i SpeedcamUpdates.spud odpowiednio. Usunąć plik o nazwie SpeedcamUpdates.spud. Na koniec zmień nazwę "camera.spdb prędkości" jak SpeedcamUpdates.spud
  5. Becker Traffic Assist Pro Z 302 Odłączyć urządzenie od komputera. Becker Traffic Assist Pro Z 302 Ponowne uruchomienie urządzenia. Teraz przejdź na zewnątrz, aby uzyskać pokrycie GPS. Sprawdź, czy nowe menu zostało stworzone. Przejdź do sekcji "Ustawienia / Ustawienia nawigacji / zauważyć niebezpieczeństwo" lub "Ustawienia / Ustawienia nawigacji / fotoradarów. Sprawdź, że każda opcja jest dostosowane do własnych preferencji.


 

KOMENTARZE KLIENTóW

Alessio Benedetti - 2022-06-30

Dziękuję. Dobry serwis.

Beatrice Caruso - 2022-06-29

Bardzo zaktualizowane informacje.

Serena Longo - 2022-06-28

Niesamowite panelu sterowania, aby zarządzać baz danych i subskrypcje