W celu aktualizacji urządzenia GPS: Becker Ready 43 najnowsze bazy fotoradarów, wykonaj następne instrukcje.
Po pierwsze, upewnij się, że masz odpowiedni plik dla fotoradarów Becker Ready 43 urządzenie, pobrać ze SpeedcamUpdates.com.
Jeśli jeszcze nie masz, możesz się teraz wypełnienie formularza widać po lewej stronie strony.
- Wyodrębnienia plików z pakietu SpeedcamUpdates zip. Jeśli po pobraniu pliku nie jest plik ZIP oznacza, że plik jest już rozpakowane i można przejść do następnego kroku tej instrukcji instalacji.
- Becker Ready 43 Podłączyć urządzenie za pomocą kabla USB do komputera. Po komputer wykrył urządzenie GPS jako zewnętrzny dysk pamięci otworzyć folder "./iGO8/CONTENT/speed kamery". Kopię w tym folderze plików pochodzących z zip przed.
- Gdy pliki zostały skopiowane do Becker Ready 43 urządzenie, odłącz kabel USB, a następnie ponownie uruchom Becker Ready 43 urządzenia.
- Gdy urządzenie zakończy Becker Ready 43 starcie, podłącz go ponownie do komputera. Ponownie otworzyć folder "./iGO8/CONTENT/speed kamery". Teraz widać dwa pliki o nazwie camera.spdb prędkości i SpeedcamUpdates.spud odpowiednio. Usunąć plik o nazwie SpeedcamUpdates.spud. Na koniec zmień nazwę "camera.spdb prędkości" jak SpeedcamUpdates.spud

- Becker Ready 43 Odłączyć urządzenie od komputera. Becker Ready 43 Ponowne uruchomienie urządzenia. Teraz przejdź na zewnątrz, aby uzyskać pokrycie GPS. Sprawdź, czy nowe menu zostało stworzone. Przejdź do sekcji "Ustawienia / Ustawienia nawigacji / zauważyć niebezpieczeństwo" lub "Ustawienia / Ustawienia nawigacji / fotoradarów. Sprawdź, że każda opcja jest dostosowane do własnych preferencji.