Wszystkie aktualizacje do stałych i ruchomych fotoradarów, każdego dnia, dla wszystkich urządzeń GPS.

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2023

Teraz uaktualnić mój pomysł

Pobierz najnowsza dostępna aktualizacja. Najbardziej kompletnej bazy danych o prędkości aparatu dostępne w Internecie. Otrzymasz inmediately link zawierający pliki niezbędne do aktualizacji urządzenia. Nie trzeba robić inne konwersje formatu. 100% Prawne


Becker Active 43 Traffic

W celu aktualizacji urządzenia GPS: Becker Active 43 Traffic Najnowsza aktualizacja wykonaj kolejne instrukcje.

Po pierwsze Pamiętaj, że masz plik aktualizacji do Becker Active 43 Traffic urządzenie, pobrać ze SpeedcamUpdates.com.

Jeśli nadal nie mam, możesz go teraz wypełniając formularz, które widzisz na tej stronie.

  1. Wyodrębnienia plików z pakietu SpeedcamUpdates zip. Jeśli po pobraniu pliku nie jest plik ZIP oznacza, że plik jest już rozpakowane i można przejść do następnego kroku tej instrukcji instalacji.
  2. Becker Active 43 Traffic Podłączyć urządzenie za pomocą kabla USB do komputera. Po komputer wykrył urządzenie GPS jako zewnętrzny dysk pamięci otworzyć folder "./iGO8/CONTENT/speed kamery". Kopię w tym folderze plików pochodzących z zip przed.
  3. Gdy pliki zostały skopiowane do Becker Active 43 Traffic urządzenie, odłącz kabel USB, a następnie ponownie uruchom Becker Active 43 Traffic urządzenia.
  4. Gdy urządzenie zakończy Becker Active 43 Traffic starcie, podłącz go ponownie do komputera. Ponownie otworzyć folder "./iGO8/CONTENT/speed kamery". Teraz widać dwa pliki o nazwie camera.spdb prędkości i SpeedcamUpdates.spud odpowiednio. Usunąć plik o nazwie SpeedcamUpdates.spud. Na koniec zmień nazwę "camera.spdb prędkości" jak SpeedcamUpdates.spud
  5. Becker Active 43 Traffic Odłączyć urządzenie od komputera. Becker Active 43 Traffic Ponowne uruchomienie urządzenia. Teraz przejdź na zewnątrz, aby uzyskać pokrycie GPS. Sprawdź, czy nowe menu zostało stworzone. Przejdź do sekcji "Ustawienia / Ustawienia nawigacji / zauważyć niebezpieczeństwo" lub "Ustawienia / Ustawienia nawigacji / fotoradarów. Sprawdź, że każda opcja jest dostosowane do własnych preferencji.


 

KOMENTARZE KLIENTóW

Matteo Palmieri - 2023-09-29

Niesamowite panelu sterowania, aby zarządzać baz danych i subskrypcje

Maria Bellini - 2023-09-29

Dziękuję. Dobry serwis.

Francesca Martini - 2023-09-28

Pozdrowienia, chciałem tylko osobiście dziękuję za wynagrodzeniem, które miały w moje zamówienie