Po zakupu, masz wybór, aby uaktualnić ostatnich zakupu i przekształcić go w roczny abonament, w ciągu pierwszych siedmiu dni po dokonaniu zakupu. Po zakupie po raz pierwszy, otrzymasz login i hasło, aby uzyskać dostęp do Twojej osoby prywatnej strefy. Będziesz mógł pobrać aktualizacje i odnowić swoje zakupy. Jeśli masz wszelki kod promocji, będzie można go używać w Twojej prywatnej strefy klienta

Wybierz producenta i model urządzenia GPS

i pobrać najnowsze uaktualnienie dostępne. Najbardziej kompletnej bazy danych o prędkości aparatu dostępne w Internecie. Otrzymasz inmediately link zawierający pliki niezbędne do aktualizacji urządzenia. Nie trzeba robić inne konwersje formatu. 100% Prawne  


Wybierz swój język
  Polski   Wybierz swój język

W celu aktualizacji urządzenia GPS: BMW Serie X5 (E70) najnowsze bazy fotoradarów, wykonaj następne instrukcje.

Po pierwsze, upewnij się, że masz odpowiedni plik dla fotoradarów BMW Serie X5 (E70) urządzenie, pobrać ze SpeedcamUpdates.com.

Jeśli jeszcze nie masz, możesz się teraz wypełnienie formularza widać po lewej stronie strony.

  1. Wyodrębnienia plików z pakietu SpeedcamUpdates zip. Jeśli po pobraniu pliku nie jest plik ZIP oznacza, że plik jest już rozpakowane i można przejść do następnego kroku tej instrukcji instalacji.
  2. Wymagania
    Plik, który otrzymałeś jest plik ISO. To ma być nagrany na płycie DVD + R. Więc będziesz musiał użyć nagrywarki DVD. Trzeba będzie płyt DVD + R. Jeśli kupiłeś opcji w całej Europie, będzie trzeba 3 płyty DVD + R.
  3. Za pomocą oprogramowania ulubione nagrania, nagrać obraz ISO na płytę DVD + R.
  4. Włóż DVD nagrane twój Nawigator Professional. Nowy dysk zostanie wykryty. iDrive sugeruje, aby wyłączyć system i czeka na 5 minut. Można to zrobić i odczekać 5 minut, albo mo¿esz ponownie obuwaæ twój system iDrive, naciskając przycisk Głośność i eksmitować CD eksmitować DVD wszystkie z nich w tym samym czasie. Następnie nowy dysk będzie można odczytać. I twój system jest gotowy z nowej płyty.
  5. Aby włączyć Speedcams przejdź do nawigacji => informacji => na lokalnym => samochodu => Speedcams i zestaw miejsc max 200 km. Teraz można używać na ekranie panoramy do prędkości aparatu ikona zarządzania powiększenia za pomocą kontrolera iDrive. W przeciwnym razie znajdziesz go na wycieczkę.
Otrzymywać aktualizacji bazy fotoradarów
Instrukcja jak zaktualizować urządzenie
Potrzebujesz pomocy? Poproś o wszelkich związanych z nimi kwestii. Usługi, 100% prawne
Spójrz na nasze najnowsze wpisy bazy fotoradarów