Po zakupu, masz wybór, aby uaktualnić ostatnich zakupu i przekształcić go w roczny abonament, w ciągu pierwszych siedmiu dni po dokonaniu zakupu. Po zakupie po raz pierwszy, otrzymasz login i hasło, aby uzyskać dostęp do Twojej osoby prywatnej strefy. Będziesz mógł pobrać aktualizacje i odnowić swoje zakupy. Jeśli masz wszelki kod promocji, będzie można go używać w Twojej prywatnej strefy klienta

Wybierz producenta i model urządzenia GPS

i pobrać najnowsze uaktualnienie dostępne. Najbardziej kompletnej bazy danych o prędkości aparatu dostępne w Internecie. Otrzymasz inmediately link zawierający pliki niezbędne do aktualizacji urządzenia. Nie trzeba robić inne konwersje formatu. 100% Prawne  


Wybierz swój język
  Polski   Wybierz swój język

W celu aktualizacji urządzenia GPS: AvMap Geosat 4 All najnowsze bazy fotoradarów, wykonaj następne instrukcje.

Po pierwsze, upewnij się, że masz odpowiedni plik dla fotoradarów AvMap Geosat 4 All urządzenie, pobrać ze SpeedcamUpdates.com.

Jeśli jeszcze nie masz, możesz się teraz wypełnienie formularza widać po lewej stronie strony.

  1. Wyodrębnienia plików z pakietu SpeedcamUpdates zip. Jeśli po pobraniu pliku nie jest plik ZIP oznacza, że plik jest już rozpakowane i można przejść do następnego kroku tej instrukcji instalacji.
  2. GSUPDATE 4 Download!!
  3. Uruchom GeoSatUpdate i kliknij przycisk "transfer danych".
  4. Wybierz folder, w którym został zapisany naszych danych fotoradarów. Bazy fotoradarów zostaną przeniesione do AvMap Geosat 4 All urządzenia. Po zakończeniu włączyć AvMap Geosat 4 All urządzenia.
  5. Naciśnij przycisk "menu" w AvMap Geosat 4 All urządzenie i wybierz opcję Preferencje systemowe naciskając przycisk +. Za pomocą joysticka wybierz "Alarm", naciskając przycisk +.
  6. Radar Alarm Uaktywnij. Teraz kliknij w zakładkę POI. Pojawi się nowa opcja o nazwie "Safety Camera". Uaktywnić..
  7. Instalacja została zakończona.
  8. Jeśli chcesz, możesz pobrać dźwięk alarmu z tego linka.
Otrzymywać aktualizacji bazy fotoradarów
Instrukcja jak zaktualizować urządzenie
Potrzebujesz pomocy? Poproś o wszelkich związanych z nimi kwestii. Usługi, 100% prawne
Spójrz na nasze najnowsze wpisy bazy fotoradarów