Wszystkie aktualizacje do stałych i ruchomych fotoradarów, każdego dnia, dla wszystkich urządzeń GPS.

Ostatnia aktualizacja: 17.08.2022

Teraz uaktualnić mój pomysł

Pobierz najnowsza dostępna aktualizacja. Najbardziej kompletnej bazy danych o prędkości aparatu dostępne w Internecie. Otrzymasz inmediately link zawierający pliki niezbędne do aktualizacji urządzenia. Nie trzeba robić inne konwersje formatu. 100% Prawne


Alpine INE-W925R

W celu aktualizacji urządzenia GPS: Alpine INE-W925R Najnowsza aktualizacja wykonaj kolejne instrukcje.

Po pierwsze Pamiętaj, że masz plik aktualizacji do Alpine INE-W925R urządzenie, pobrać ze SpeedcamUpdates.com.

Jeśli nadal nie mam, możesz go teraz wypełniając formularz, które widzisz na tej stronie.

  1. Wyodrębnienia plików z pakietu SpeedcamUpdates zip. Jeśli po pobraniu pliku nie jest plik ZIP oznacza, że plik jest już rozpakowane i można przejść do następnego kroku tej instrukcji instalacji.
  2. Procedura instalacji ma trzy główne kroki. Przygotować karty pamięci MicroSD. Zbieranie informacji z urządzenia Alpine INE-W925R. I wreszcie instalacji aparatu bazy danych prędkość.
  3. Karty typu plug MicroSD sformatowane w FAT lub FAT32 (nie należy używać NTFS) do komputera PC. Następnie skopiuj folder o nazwie autouruchamiania w głównym folderze karty pamięci MicroSD.
  4. Wyodrębnić karty MicroSD z komputera PC i przejdź do samochodu. Usunąć odłączalne pokrywie dostępu gniazdo kart MicroSD do. Podłącz kartę MicroSD do Alpine INE-W925R. Zastosowanie odłączalne pokrywie i włączyć Twojej Alpine INE-W925R. Zmienić położenie zapłonu w samochodzie.
  5. Synctool jest uruchamiany. Naciśnij przycisk urządzenie zbieranie informacji. Po zakończeniu procedury naciśnij przycisk OK. Następnie naciśnij Wyjdź i Potwierdź wybraną z tak.
  6. Usunąć karty MicroSD z Alpine INE-W925R. Alpine INE-W925R może ponownie automatycznie.
  7. Ponownie podłącz karty MicroSD do komputera PC. Skopiuj folder zidentyfikowane jako kopii ZAPASOWYCH, który ekstrahowany przed, w folderze autouruchamiania karty MicroSD. Następnie ponownie na samochodzie ponownie i powtórzyć procedurę podłączyć karty MicroSD do Twojej Alpine INE-W925R.
  8. Synctool jest uruchamiany. Naciśnij przycisk Kopia aktualizacje na urządzenie tym razem. Zatwierdź tak, aby wszcząć procedurę. Po zakończeniu naciśnij Wyjdź i zatwierdź za pomocą tak. Twój Alpine INE-W925R został zaktualizowany!.


 

KOMENTARZE KLIENTóW

Federico Bellini - 2022-08-17

Mam zamiar go używać dużo.

Anna Rizzi - 2022-08-17

Okrzyki. Szybkie i łatwe. Powtórzę jeszcze raz, kiedy moja subskrypcja wygaśnie.

Aurora Ferraro - 2022-08-14

Działa dobrze, to polecam