Po zakupu, masz wybór, aby uaktualnić ostatnich zakupu i przekształcić go w roczny abonament, w ciągu pierwszych siedmiu dni po dokonaniu zakupu. Po zakupie po raz pierwszy, otrzymasz login i hasło, aby uzyskać dostęp do Twojej osoby prywatnej strefy. Będziesz mógł pobrać aktualizacje i odnowić swoje zakupy. Jeśli masz wszelki kod promocji, będzie można go używać w Twojej prywatnej strefy klienta

Wybierz producenta i model urządzenia GPS

i pobrać najnowsze uaktualnienie dostępne. Najbardziej kompletnej bazy danych o prędkości aparatu dostępne w Internecie. Otrzymasz inmediately link zawierający pliki niezbędne do aktualizacji urządzenia. Nie trzeba robić inne konwersje formatu. 100% Prawne  


Wybierz swój język
  Polski   Wybierz swój język

W celu aktualizacji urządzenia GPS: Alpine INE-W920R najnowsze bazy fotoradarów, wykonaj następne instrukcje.

Po pierwsze, upewnij się, że masz odpowiedni plik dla fotoradarów Alpine INE-W920R urządzenie, pobrać ze SpeedcamUpdates.com.

Jeśli jeszcze nie masz, możesz się teraz wypełnienie formularza widać po lewej stronie strony.

  1. Wyodrębnienia plików z pakietu SpeedcamUpdates zip. Jeśli po pobraniu pliku nie jest plik ZIP oznacza, że plik jest już rozpakowane i można przejść do następnego kroku tej instrukcji instalacji.
  2. Procedura instalacji ma trzy główne kroki. Przygotować karty pamięci MicroSD. Zbieranie informacji z urządzenia Alpine INE-W920R. I wreszcie instalacji aparatu bazy danych prędkość.
  3. Karty typu plug MicroSD sformatowane w FAT lub FAT32 (nie należy używać NTFS) do komputera PC. Następnie skopiuj folder o nazwie autouruchamiania w głównym folderze karty pamięci MicroSD.
  4. Wyodrębnić karty MicroSD z komputera PC i przejdź do samochodu. Usunąć odłączalne pokrywie dostępu gniazdo kart MicroSD do. Podłącz kartę MicroSD do Alpine INE-W920R. Zastosowanie odłączalne pokrywie i włączyć Twojej Alpine INE-W920R. Zmienić położenie zapłonu w samochodzie.
  5. Synctool jest uruchamiany. Naciśnij przycisk urządzenie zbieranie informacji. Po zakończeniu procedury naciśnij przycisk OK. Następnie naciśnij Wyjdź i Potwierdź wybraną z tak.
  6. Usunąć karty MicroSD z Alpine INE-W920R. Alpine INE-W920R może ponownie automatycznie.
  7. Ponownie podłącz karty MicroSD do komputera PC. Skopiuj folder zidentyfikowane jako kopii ZAPASOWYCH, który ekstrahowany przed, w folderze autouruchamiania karty MicroSD. Następnie ponownie na samochodzie ponownie i powtórzyć procedurę podłączyć karty MicroSD do Twojej Alpine INE-W920R.
  8. Synctool jest uruchamiany. Naciśnij przycisk Kopia aktualizacje na urządzenie tym razem. Zatwierdź tak, aby wszcząć procedurę. Po zakończeniu naciśnij Wyjdź i zatwierdź za pomocą tak. Twój Alpine INE-W920R został zaktualizowany!.
Otrzymywać aktualizacji bazy fotoradarów
Instrukcja jak zaktualizować urządzenie
Potrzebujesz pomocy? Poproś o wszelkich związanych z nimi kwestii. Usługi, 100% prawne
Spójrz na nasze najnowsze wpisy bazy fotoradarów