Wszystkie aktualizacje do stałych i ruchomych fotoradarów, każdego dnia, dla wszystkich urządzeń GPS.

Ostatnia aktualizacja: 08.08.2022

Teraz uaktualnić mój pomysł

Pobierz najnowsza dostępna aktualizacja. Najbardziej kompletnej bazy danych o prędkości aparatu dostępne w Internecie. Otrzymasz inmediately link zawierający pliki niezbędne do aktualizacji urządzenia. Nie trzeba robić inne konwersje formatu. 100% Prawne


Alpine Blackbird PMD-B200P V2.0

W celu aktualizacji urządzenia GPS: Alpine Blackbird PMD-B200P V2.0 Najnowsza aktualizacja wykonaj kolejne instrukcje.

Po pierwsze Pamiętaj, że masz plik aktualizacji do Alpine Blackbird PMD-B200P V2.0 urządzenie, pobrać ze SpeedcamUpdates.com.

Jeśli nadal nie mam, możesz go teraz wypełniając formularz, które widzisz na tej stronie.

  1. Wyodrębnienia plików z pakietu SpeedcamUpdates zip. Jeśli po pobraniu pliku nie jest plik ZIP oznacza, że plik jest już rozpakowane i można przejść do następnego kroku tej instrukcji instalacji.
  2. Wciśnij przycisk RESET. Następnie naciśnij i przytrzymaj klawisz zasilania i UP na Alpine Blackbird PMD-B200P V2.0 urządzenia, aż zostanie wyświetlone "Tryb USB Update" na ekranie.
  3. Alpine Blackbird PMD-B200P V2.0 Podłączyć urządzenie do komputera za pomocą kabla USB. Po komputer wykrywa jako pamięć zewnętrzna swój Alpine Blackbird PMD-B200P V2.0 urządzenia, należy otworzyć folder ". / Alpine / content / fotoradarów" i usunąć wszystkie pliki w nim zawarte.
  4. Skopiuj wyodrębnione pliki do folderu ". / Alpine / content / fotoradarów. Po zakończeniu odłącz kabel USB od Alpine Blackbird PMD-B200P V2.0 urządzenia. Wciśnij przycisk RESET ponownie, i mocy. Starcie trwa długo po raz pierwszy po aktualizacji.
  5. Aby włączyć ostrzeżenia o fotoradarach, musisz wyjść z Alpine Blackbird PMD-B200P V2.0 urządzenie i uzyskać zasięg GPS. Teraz kliknij menu Navigations -> Ustawienia -> Ostrzeżenia "i włączyć sygnał dźwiękowy przy zbliżaniu się do fotoradarów. Można także włączyć "Widoczny Warning".


 

KOMENTARZE KLIENTóW

Valentina Gatti - 2022-08-08

Świetne! Prowadził go tak bardzo. Dziękuję

Stefano Giuliani - 2022-08-07

Niesamowite aktualizacji. Automatyczna dostawa

Stefano Marchetti - 2022-08-05

Działa dobrze, to polecam