Po zakupu, masz wybór, aby uaktualnić ostatnich zakupu i przekształcić go w roczny abonament, w ciągu pierwszych siedmiu dni po dokonaniu zakupu. Po zakupie po raz pierwszy, otrzymasz login i hasło, aby uzyskać dostęp do Twojej osoby prywatnej strefy. Będziesz mógł pobrać aktualizacje i odnowić swoje zakupy. Jeśli masz wszelki kod promocji, będzie można go używać w Twojej prywatnej strefy klienta

Wybierz producenta i model urządzenia GPS

i pobrać najnowsze uaktualnienie dostępne. Najbardziej kompletnej bazy danych o prędkości aparatu dostępne w Internecie. Otrzymasz inmediately link zawierający pliki niezbędne do aktualizacji urządzenia. Nie trzeba robić inne konwersje formatu. 100% Prawne  


Wybierz swój język
  Polski   Wybierz swój język

W celu aktualizacji urządzenia GPS: ALK CoPilot Live 5 najnowsze bazy fotoradarów, wykonaj następne instrukcje.

Po pierwsze, upewnij się, że masz odpowiedni plik dla fotoradarów ALK CoPilot Live 5 urządzenie, pobrać ze SpeedcamUpdates.com.

Jeśli jeszcze nie masz, możesz się teraz wypełnienie formularza widać po lewej stronie strony.

  1. Wyodrębnienia plików z pakietu SpeedcamUpdates zip. Jeśli po pobraniu pliku nie jest plik ZIP oznacza, że plik jest już rozpakowane i można przejść do następnego kroku tej instrukcji instalacji.
  2. Drugi pilot uruchomić aplikacji i kliknąć w Menu -> "Zarządzaj własne cele podróży".
  3. W celu uniknięcia utrzymywania w pamięci dublowanie informacji, musisz usunąć wszystkie wpisy z wyjątkiem ostatniego. W ten sposób kategorii nie zostaną usunięte. Powtórzyć procedurę usuwania i zamykania na każdej pozycji, aż pozostanie tylko jeden.
  4. Teraz przejdź do Menu -> Import własne cele podróży ".
  5. Teraz wybierz przecinek jako separator i kliknij "Dalej". Ustalenie zakresu informacji Lontigude, Latitude i nazwisko. Kliknij "Finish" i gotowe.
  6. Wszystkich informacji dodał, kliknij przycisk "File / Data Download". Umieścić pliki bezpośrednio w telefonie komórkowym, jeśli jest on podłączony do komputera, lub też można skopiować informacje na karcie pamięci.
  7. Proszę wybrać region pokryty informacji fotoradarów, a następnie "Finish". Kliknij przycisk "Download", potem "Finish" dwa razy. Wreszcie, że trzeba włączyć w kategorii "Podróże i Transportu i Radar Pułapki" i to wszystko.
Otrzymywać aktualizacji bazy fotoradarów
Instrukcja jak zaktualizować urządzenie
Potrzebujesz pomocy? Poproś o wszelkich związanych z nimi kwestii. Usługi, 100% prawne
Spójrz na nasze najnowsze wpisy bazy fotoradarów